HET TEAM VAN AMER NOTARISSEN

Onze medewerkers

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor.

mr. Armand Hanser
mr. Armand Hanser

Notaris & estate-planner

a.hanser@amernotarissen.nl

0162-512707

mr. Fleur Rietbergen
mr. Fleur Rietbergen

Kandidaat-notaris

f.rietbergen@amernotarissen.nl

0162-512707

mr. Norman Hanser
mr. Norman Hanser

Kandidaat-notaris

n.hanser@amernotarissen.nl

0162-512707

Susanne Weber
Susanne Weber

Notarisklerk

s.weber@amernotarissen.nl

0162-512707

Kristel Flikweert
Kristel Flikweert

Notarieel medewerkster & boekhoudster

k.flikweert@amernotarissen.nl

0162-512707

Eric Buijnsters
Eric Buijnsters

Notarisklerk

e.buijnsters@amernotarissen.nl

0162-512707

Lisa van Geloof
Lisa van Geloof

Notarieel medewerkster

l.vangeloof@amernotarissen.nl

0162-512707

Debby Hanser-Gouka
Debby Hanser-Gouka

Notarieel medewerkster

d.hanser@amernotarissen.nl

0162-512707

Michel Lammers

Administratief medewerker

m.lammers@amernotarissen.nl

0162-512707

Amer Notarissen maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie