HET TEAM VAN AMER NOTARISSEN

Onze medewerkers

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor.

mr. Armand Hanser
mr. Armand Hanser

Notaris & estate-planner

a.hanser@amernotarissen.nl

0162-512707

mr. Norman Hanser
mr. Norman Hanser

Kandidaat-notaris

n.hanser@amernotarissen.nl

0162-512707

mr. Anouk Blome
mr. Anouk Blome

Kandidaat-notaris

a.blome@amernotarissen.nl

0162-512707

mr. Hüseyin Tosun
mr. Hüseyin Tosun

Kandidaat-notaris (freelance)

h.tosun@amernotarissen.nl

0162-512707

Susanne Weber
Susanne Weber

Notarisklerk

s.weber@amernotarissen.nl

0162-512707

Kristel Flikweert
Kristel Flikweert

Manager Proces & Communicatie / Notarieel medewerkster / Boekhoudster

k.flikweert@amernotarissen.nl

0162-512707

Andrea Kolff
Andrea Kolff

Notarieel medewerkster

a.kolff@amernotarissen.nl

0162-512707

Lisa van Geloof
Lisa van Geloof

Notarieel medewerkster

l.vangeloof@amernotarissen.nl

0162-512707

Laura Bolink
Laura Bolink

Administratief medewerkster

l.bolink@amernotarissen.nl

0162-512707

Chantal van Gils
Chantal van Gils

Administratief medewerkster

c.vangils@amernotarissen.nl

0162-512707

Debby Hanser-Gouka
Debby Hanser-Gouka

Notarieel/financieel administratief medewerkster

d.hanser@amernotarissen.nl

0162-512707

Amer Notarissen maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie